top of page

POPLACHOVÉ SYSTÉMY

Štyri kroky k bezpečnosti

Základom všetkého je kvalitný alarm. S jeho vývojom i výrobou má spoločnosť JABLOTRON 25-ročné skúsenosti. Dôraz pritom kladie na inovatívnosť, kvalitu a jednoduché ovládanie.

Druhým krokom je profesionálna montáž vykonaná jedným z našich certifikovaných technikov, ktorých pravidelne školíme. Správnu funkčnosť alarmu možno zaručiť iba týmto spôsobom.

Ďalším vhodným úkonom je pripojenie domového alarmu na pult centralizovanej ochrany, čím si zaistíte neustály dohľad nad zabezpečeným objektom.

 

Operátori môžu vďaka tomu vyhodnocovať prichádzajúce správy, v prípade potreby vás budú kontaktovať a k vášmu zabezpečenému objektu vyšlú zásahovú jednotku.

Váš dom vás bude poslúchať

 

Alarm JABLOTRON 100+ sa nestará iba o vašu bezpečnosť. Dokáže toho omnoho viac. Pridaním ovládacích modulov získate inteligentnú domácnosť, ktorú môžete ovládať prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON. Na diaľku zvládnete úplne všetko – zapnúť kúrenie i otvoriť garáž.

Zapínanie a vypínanie

 • Ovládanie vašej domácnosti je rovnako jednoduché ako ovládanie alarmu JABLOTRON 100+ – stačí na to jedno tlačidlo. S použitím ovládača, klávesnice alebo aplikácie MyJABLOTRON tak spustíte napríklad zavlažovací systém.

Akcie v kalendári

 • Ak budete chcieť, môžete nastaviť to, v ktoré dni a v ktoré časy sa majú jednotlivé zariadenia zapínať a vypínať. Jednoduchým plánovaním tak zaistíte osvetlenie chodníka pri svojom dome, a to pokojne aj po celú zimu.

Automatické akcie

 • Zvoľte, ako majú jednotlivé akcie za sebou nasledovať. Ovládacie moduly dokážu po vypnutí alarmu rozsvietiť svetlá, zapnúť hudbu alebo spustiť podlahové kúrenie.

Nekonečné možnosti automatizácie

ovládacie moduly pre alarm JABLOTRON 100+ spravia z obyčajného domu vášho pomocníka

Ovládanie kúrenia

 • Alarm a kúrenie vo vašom dome môžete ovládať prostredníctvom jedného systému. Zmena teploty z komfortnej na ekonomickú tak v prípade potreby prebehne zároveň s aktiváciou alarmu. Aplikácia MyJABLOTRON vám okrem toho umožní reguláciu a sledovanie aktuálnej situácie na diaľku.

Osvetlenie cesty k vášmu domu

 • V zime sa stmieva omnoho skôr. Spríjemnite si preto návrat domov a nastavte alarm JABLOTRON 100+ tak, aby v príslušnú dobu rozsvietil prístupovú cestu. Svetlá môžete zapínať alebo vypínať podľa potreby. Použite na to kľúčenku, ktorou zároveň zapínate alarm a otvárate garáž.

Otvorenie garáže zablikaním

 • Už viac nebudete musieť hľadať ovládač ku garáži. Stačí, keď na garážovú bránu zablikáte diaľkovými svetlami. Bránu môžete v prípade prichádzajúcej návštevy otvoriť i na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

Automatické rozsvietenie po príchode domov

 

 • Už viac nebudete musieť hľadať vypínač. Svetlá vo vašom dome sa automaticky rozsvietia po tom, čo vypnete alarm alebo vstúpite do určitej miestnosti. V ľubovoľných miestnostiach možno nastaviť rozsvietenie ľubovoľného počtu svetiel.

Zavlažovanie trávnika na diaľku

 • Už nemusíte riešiť to, kto zaleje váš trávnik, zatiaľ čo vy budete na dovolenke. O všetko sa postará JABLOTRON 100+. Zavlažovanie trávnika môžete zapnúť na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON alebo si ho môžete nastaviť aj vopred na konkrétny deň a čas.

Skutočná bezpečnosť pre vašu rodinu

alarm JABLOTRON 100+
 

 • Premeňte svoj dom na bezpečné miesto a zažite pocit skutočného pokoja. Alarm JABLOTRON 100+ kompletne ochráni vašu domácnosť. Zároveň dokáže rozsvietiť svetlá, otvoriť garážovú bránu či spustiť zavlažovanie, a to všetko i na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

Dve tlačidlá pre intuitívne ovládanie

Ovládanie alarmu JABLOTRON 100+ je skutočne jednoduché – bez problémov to zvládnete aj s rukami plnými nákupných tašiek. Jednoduchosť zaručujú tlačidlá v segmentoch, ktoré predstavujú jednotlivé časti domu či funkcie (napríklad zavlažovanie).

Zelené a červené tlačidlo

 • Segmenty fungujú ako semafor. Zelená znamená, že alarm je vypnutý a vy sa môžete voľne pohybovať po celom dome.

 • Červená, rovnako ako na prechode, znamená STOP. Dom je v takom prípade zaistený proti zlodejom a prípadné neoprávnené vniknutie alarm okamžite zaznamená.

 

 • Vďaka svetelnej signalizácií na klávesnici alarmu okamžite zistíte, čo je chránené a čo nie.

100 % bezpečná autorizácia

 • O prístupoch k domovému alarmu budete mať dokonalý prehľad. Každé vypnutie zabezpečovacieho systému totiž vyžaduje overenie prostredníctvom čipu alebo zadanie kódu.

 • Nemusíte sa preto báť, že by váš alarm ovládal niekto cudzí, a to i napriek tomu, že jeho ovládanie je skutočne jednoduché.

Systém, ktorý sa vám prispôsobí

 • Alarm JABLOTRON 100+ môžete postupne rozširovať. Hodiť sa vám to môže napríklad v prípade, že si postavíte garáž.

 • Rozšírenie systému je jednoduché – stačí, aby ste zavolali nášho montážneho partnera. Ten do vašej garáže nainštaluje detektory a ku klávesnici pridá ďalší „semafor“ (segment). Maximálny možný počet segmentov je 20.

Zabezpečte svoj dom odkiaľkoľvek

 • Prostredníctvom mobilnej a webovej aplikácie MyJABLOTRON môžete alarm nastaviť i na diaľku. Zároveň môžete ovládať rôzne zariadenia a spotrebiče vo svojom dome. Či už ste na dovolenke, v práci alebo ste si len odskočili na nákup – prehľad o tom, čo sa u vás doma deje budete mať neustále.

 

Aplikácia okrem iného dokáže:

 • Ponúknuť prehľad o všetkých zariadeniach od spoločnosti JABLOTRON

 • Ovládať váš alarm rovnako, ako by ste pracovali s klávesnicou

 

 • Sledovať kompletnú históriu udalostí

 

 • Zobraziť fotografie z detektorov v miestnosti

 

 • Sledovať teplotu alebo spotrebu energií

JABLOTRON 100+ ako centrum domácej automatizácie

 • Alarm od spoločnosti JABLOTRON ponúka aj inteligentné funkcie, ktoré v mnohých ohľadoch uľahčia váš život. Na diaľku totiž dokáže zapnúť alebo vypnúť spotrebiče a s jeho pomocou môžete nastaviť aj konkrétne úkony viazané na určité obdobie. V prípade potreby môžete zvoliť možnosť naprogramovania automatického reťazca úkonov.

Jablotron logo
bottom of page