top of page

MONTÁŽ A SERVIS

SECURUM má prispôsobiteľné, inteligentné a úplné bezpečnostné riešenie, ktoré bude vyhovovať vašim potrebám. Či už hľadáte samostatný poplachový systém alebo kamerový systém podnikovej triedy, ktorý integruje riadenie prístupu do systému riadenia všetkých zariadení.

Od inštalácie až po trvalú podporu bude SECURUM s vami na každom kroku na ceste k poskytnutiu riešenia, ktoré ochráni váš majetok, vašich ľudí a vašu organizáciu počas celej doby vášho podnikania.

Ochrana a spokojnosť zákazníka je pre nás veľmi dôležitá. Neinštalujeme priemerné bezpečnostné systémy, naším cieľom je spolupracovať s každým zákazníkom, aby sme pochopili jeho konkrétne bezpečnostné potreby, navrhli systém priamo pre vaše potreby a zároveň nadviazali dlhodobý vzťah. Použitím kvalitného vybavenia, pravidelným školením našich technikov a dodržiavaním disciplinovaných pokynov vám dáme záruku, že každý systém bude pracovať spoľahlivo a dlho.

Či už potrebujete poplašný systém proti vlámaniu alebo monitorovací systém CCTV, môžete si byť istý, že bezpečnostný systém nainštalujeme s ohľadom na vašu bezpečnosť. Môžete nám dôverovať, že využijeme naše rozsiahle odborné znalosti, aby sme vám ušetrili peniaze.

Váš odborník na inštaláciu osobnej bezpečnosti


Všetci naši zákazníci majú výhodu, že osobne poznajú našich technikov, ktorým dôverujú a majú ho k dispozícii, ako svojho experta na osobný bezpečnostný systém, či sa už nachádzajú lokálne v Galante, Bratislave, Trnave, Nitre alebo na celom Slovensku. Výhodou, ktorú majú naši technici sú skúsenosti s inštaláciou a to, že vedia, o čom hovoria. Navrhnú nekompromisný bezpečnostný systém. Našich technikov budete poznať podľa mena a kedykoľvek zavoláte do našej spoločnosti, budete hovoriť s človekom, a nie s nepríjemným telefónnym odkazovačom.

Poskytujeme najlepšie služby v bezpečnostnom priemysle - 24 hodín denne, 365 dní v roku


Ak potrebujete okamžite vyriešiť problém, navigácia cez telefónny odkazovač môže byť veľmi frustrujúca. Môžete nám zavolať 24 hodín denne, 365 dní v roku a skutočný človek vám odpovie a pomôže vyriešiť problém, na ktorý potrebujete odpoveď. Naliehavé bezpečnostné potreby opravy alebo servisné zásahy sú okamžite splnené v Trnavskom kraji, zatiaľ vzdialenejšie lokality alebo menej naliehavé potreby sa zvyčajne vybavia do dvoch pracovných dní na celom Slovensku.

Inštalujeme poplašné systémy JABLOTRON, kamerové systémy HIKVISION, rôzne doplnkové zariadenia, ktoré je možné ovládať odkiaľkoľvek na svete cez aplikáciu MyJablotron. Samozrejmosťou je možnosť napojenia systému na PCO - Pult centrálnej ochrany v rámci celého Slovenska.

Jablotron logo
SECURUM logo
Hikvision logo
bottom of page