top of page

O NÁS

Prečo a ako vznikla súkromná bezpečnostná služba SECURUM, s.r.o. ?

Každý človek potrebuje na to, aby mohol žiť šťastný život pocit bezpečia, cítiť sa chránený a byť mimo nebezpečenstva. Asi málokto z nás je schopný žiť v neustálom strachu a strese.

Podľa amerického psychológa Abraháma Maslowa je jednou zo základných ľudských potrieb pocit bezpečia. Bezpečnosť možno vo všeobecnosti definovať ako stav bez reálnej hrozby, ktorý umožňuje plnenie každodenných funkcií potrebných pre správny rozvoj človeka a spoločnosti.


Naša súkromná bezpečnostná služba vznikla v roku 2003 pod názvom PACTA GROUP, s.r.o., v roku 2017 prešla výraznou zmenou a zároveň sa zmenil aj názov spoločnosti na PACTA AGENCY, s.r.o., v roku 2021 spoločnosť dokončila fúziu pri ktorej si ponechala názov spoločnosti SECURUM s.r.o.
 
V oblasti bezpečnostných služieb sa pohybujeme viac ako 18 rokov. Centrála spoločnosti sa nachádza v Galante.
 
Poskytujeme komplexné služby v oblasti ochrany, zabezpečenia objektov, osôb a majetku. Zaoberáme sa montážou a servisom alarmov od firmy JABLOTRON a kamerových systémov od firmy HIKVISION.
 
Ponúkame možnosť napojenia objektov na pult centralizovanej ochrany (PCO) a vzdialené monitorovanie objektov, ktorú naša spoločnosť ponúka 24 hodín denne, 365 dní v roku. Naše služby poskytuje nielen v Trnavskom kraji, ale aj kdekoľvek na Slovensku.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 918 492 404 alebo e-mailom info(at)securum.sk.

 
 
 
bottom of page