top of page
  • Obrázek autoraSECURUM

Hikvision Europe Roadshow 2019

Hikvision prijíma nasledujúce záväzky: Budeme podporovať a dodržiavať medzinárodne uznávané normy pre kybernetickú bezpečnosť a osvedčené postupy; podporíme výskumné úsilie zamerané na zvýšenie obranyschopnosti siete; budeme pokračovať v zdokonaľovaní a používaní otvorených a transparentných metód, aby používatelia mohli posúdiť schopnosti spoločnosti Hikvision v oblasti kybernetickej bezpečnosti.


Hikvision AI roadshow 3D zážitok z vnútra nákladného vozidla



Hikvision, popredný svetový poskytovateľ inovatívnych bezpečnostných produktov a riešení, sa zúčastňuje na európskej roadshow s cieľom zvýšiť povedomie o kľúčových problémoch s kybernetickou bezpečnosťou a poskytnúť tipy, ako s nimi bojovať. Roadshow sa začne vo Frankfurte v Nemecku a odcestuje do siedmich miest v septembri a októbri vrátane Osla, Kodane, Helsiniek a štyroch miest v Holandsku.


Pod vedením Chucka Davisa, riaditeľa kybernetickej bezpečnosti spoločnosti Hikvision pre Severnú Ameriku, sa roadshow „Kybernetická bezpečnosť a video: Prezentovaná spoločnosťou Hikvision“ bude skladať z 90-minútovej interaktívnej vzdelávacej relácie o kybernetickej bezpečnosti, kybernetických hrozbách a zraniteľnostiach, mýtov o priemysle sledovania videa a osvedčené postupy na zmiernenie týchto hrozieb a slabých miest.


„Všetky zariadenia pripojené k internetu majú zraniteľné miesta. Dôležitá vec je, že ľudia sú poučení o najlepších postupoch v oblasti kybernetickej bezpečnosti a že spoločnosti majú robustný program na správu zraniteľností. Aby sme mohli účinne bojovať proti problémom s kybernetickou bezpečnosťou, musíme spolupracovať v celom odvetví bezpečnosti,“ uviedol Davis. , „Kybernetická bezpečnosť nie je zodpovednosťou výrobcov alebo integrátorov alebo koncových používateľov, je to zodpovednosť každého z nás,“ dodal.


V posledných 18 mesiacoch Davis organizoval semináre a viedol semináre vo Veľkej Británii, Austrálii, Novom Zélande a Južnej Amerike.


Pred vstupom do spoločnosti Hikvision pracoval Davis ako výkonný bezpečnostný architekt pre IBM, ktorý riadil globálne programy na ochranu pred malvérom a zraniteľnosťou. Predtým pôsobil ako manažér globálnej kybernetickej obrany pre spoločnosť Hershey. Popri svojej práci profesionála v oblasti kybernetickej bezpečnosti je Davis aj doplnkovým profesorom informatiky na univerzite v Denveri, ktorý vyučuje magisterské študijné programy v oblasti etického hackovania a počítačovej forenziky.


Ďalšie informácie o kybernetickej bezpečnosti v spoločnosti Hikvision nájdete v centre kybernetickej bezpečnosti.


Zdroj: SESYS / Autor: JABLOTRON

bottom of page