top of page

VZDIALENÝ LIVE MONITORING

Najlepšiu ochranu ľudí a majetku dosiahnete len tým, že máte najmodernejšie bezpečnostné vybavenie. Budete mať úplnú kontrolu nad týmto systémom, s ktorým využijete jeho maximálny potenciál.

S aplikáciou MyJABLOTRON porozumiete rozdielu medzi zle fungujúcim systémom a vysoko efektívnym systémom. Cieľom spoločnosti SECURUM je pomáhať našim klientom pri zvyšovaní ich bezpečnosti integráciou služieb monitorovania živého videa do ich bezpečnostných systémov. Naši klienti získajú úplnú kontrolu nad svojim systémom, využívajú optimalizovaný výkon, šetria čas a peniaze. Vďaka viacerým ponúkaným službám a modulom má aplikácia MyJABLOTRON možnosť prispôsobiť bezpečnostné systémy tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám našich klientov.


Úplné pokrytie majetku za zlomok ceny

Všetci chápeme dôležitosť nepretržitého sledovania majetku, aby sme chránili váš majetok pred krádežou a zneužitím, ale brali ste do úvahy náklady? Aj keď sú ochrancovia príťažliví, sú to obrovské výdavky, ktorých ročné náklady na nepretržitú službu presahujú 100 000 EUR.

 
Kamerové systémy HIKVISION ponúkajú zlom v cene, ale v prípade problémov im chýba schopnosť zasahovať. Vďaka nedávnemu pokroku v technológii, ktorý sme v tomto odvetví videli, aplikácia MyJABLOTRON teraz ponúka dokonalé riešenie: služby sledovania živého videa. Nákladovo efektívna aplikácia MyJABLOTRON ponúka svojim klientom úplné pokrytie sledovanej lokality 24 hodín denne, 365 dní v roku.
 
Naše služby sledovania živého videa začínajú inštaláciou špeciálnych analytických kamier HIKVISION na analýzu videa, ktoré poskytujú živé kanály našim vysoko vyškoleným operátorom sledovania videa. Naši technici zabezpečujú, aby bola sledovaná lokalita správne zaistená s minimálnymi slepými bodmi pokrytím všetkých uhlov lokality. Alarmy sa vysielajú v reálnom čase na našu vzdialenú video monitorovaciu stanicu, keď osoba alebo vozidlo vstúpia do lokality počas nášho monitorovacieho obdobia.
 
Naši operátori pre monitorovanie videa sú schopní okamžite reagovať tým, že prezerajú kamerové zábery na mieste narušenia a podrobnejšie preskúmajú alarm. Naša služba sledovania videa vám poskytne pokoj a pohodlie s vedomím, že váš majetok je neustále sledovaný a chránený.

Najrýchlejšie dostupné časy odozvy

Spoločnosť SECURUM je tu, keď nás najviac potrebujete. Neustále sledovanie kamerového dozoru umožňuje tímu v našej spoločnosti okamžite zasiahnuť, keď dôjde k nejakému incidentu. Z nášho vzdialeného monitorovacieho zariadenia pre video sme schopní kontaktovať príslušné bezpečnostné zložky s časom odozvy menej ako 10 sekúnd pre viac ako 95% všetkých výstražných upozornení. Ako dobre známa spoločnosť na sledovanie živého videa, ktorá vlastní živé zábery potenciálneho votrelca, polícia uprednostňuje naše hovory na úrovni 1, na rozdiel od úrovne 3, čím zabezpečuje ich rýchly príchod. Toto skrátenie času odozvy je nevyhnutné v tom, že výrazne znižuje možnosť, aby narušitelia spôsobili značné škody alebo unikli pred spravodlivosťou.


Podrobné správy

V spoločnosti SECURUM ponúkame moderné a sofistikované služby sledovania bezpečnosti pre dnešných podnikateľov. Naše video monitorovacie systémy sú schopné sledovať udalosti a vytvárať organizované archívy, ktoré sú vám okamžite dostupné. Môžete dostávať podrobné správy o všetkých udalostiach, pomocou prispôsobených hlásení incidentov. Okrem každej správy je náš živý monitorovací systém schopný získať predtým zaznamenané video o všetkých nezákonných činnostiach a zdieľať ho s orgánmi, ak by inštancia vyžadovala ďalšie vyšetrenie incidentu. Prevezmite kontrolu ako nikdy predtým s našimi špičkovými službami sledovania živého videa v tomto odvetví.


Zostaňte online, aj keď ste na cestách

Živé sledovanie videa ako na dlani. Vezmite nás so sebou na cestu alebo si pozrite svoju nehnuteľnosť z domu pomocou našej aplikácie na monitorovanie videa pre smartfóny alebo jednoducho použiteľného softvéru pre stolné počítače. Prepínajte zobrazenia medzi zdrojmi kamier a sledujte, čo sa deje na vašich monitorovaných lokalitách v reálnom čase. Zostaňte v spojení s monitorovacím systémom MyJABLOTRON a môžete sa pohodlne vydať na cestu, keď budete vedieť, že vaše nehnuteľnosti sa dôsledne sledujú.


Rutinné kontroly stavu systému

Keďže tím technikov pracuje nepretržite, živý monitorovací systém MyJABLOTRON je vždy v dobrých rukách. Zdroje vašich kamier sú starostlivo testované a všetky zistené problémy sú vyriešené rýchlo a bez ďalších nákladov. Posuňte svoj živý monitorovací systém na ďalšiu úroveň. So spoločnosťou SECURUM zažijete bezpečnejšiu budúcnosť.

Jablotron logo
Hikvision logo
bottom of page