fbpx
Skip links

O nás

Prečo a ako vznikla súkromná bezpečnostná služba SECURUM, s.r.o. ?

Každý človek potrebuje na to, aby mohol žiť šťastný život pocit bezpečia, cítiť sa chránený a byť mimo nebezpečenstva. Asi málokto z nás je schopný žiť v neustálom strachu a strese. Podľa amerického psychológa Abrahama Harolda Maslowa je jednou zo základných ľudských potrieb pocit bezpečia. Bezpečnosť možno vo všeobecnosti definovať ako stav bez reálnej hrozby, ktorý umožňuje plnenie každodenných funkcií potrebných pre správny rozvoj človeka a spoločnosti.

Spoločnosť SECURUM s. r. o. sa v oblasti bezpečnostných služieb pohybuje už viac ako 20 rokov. Za ten čas si prešla viacerými organizačnými zmenami a fúziami, až sa vyprofilovala na jednu z najväčších bezpečnostných agentúr v našom regióne.

Do portfólia našich služieb patrí hlavne poskytovanie fyzickej ochrany objektov a osôb, monitorovanie objektov prostredníctvom Pultu centrálnej ochrany, a taktiež vykonávanie vzdialeného dohľadu chráneného objektu na našom modernom dohľadovom pracovisku.

Ako držiteľ licencie na prevádzkovanie technickej služby dokážeme zákazníkom zabezpečiť návrh, montáž a servis zabezpečovacích a kamerových systémov.

Naše služby

Poskytujeme komplexné služby v oblasti ochrany, zabezpečenia objektov, osôb a majetku. Zaoberáme sa montážou a servisom kamerových a zabezpečovacích systémov značiek HIKVISION, DAHUA, JABLOTRON, AXPRO.

#SECURUM / #ALARM / #KAMERY / #ZABEZPEČENIE

FYZICKÁ
OCHRANA OBJEKOV

Zistiť viac

PULT CENTRÁLNEJ OCHRANY
A VIDEOMONITORING

Zistiť viac

MONTÁŽ ZABEZPEČOVACÍCH A KAMEROVÝCH SYSTÉMOV

Zistiť viac

Používame produkty značiek